Leden 2012

Vánoční likér

1. ledna 2012 v 20:19 | Janinka a přátelé |  Dobré jídlo
Vánoce máme s nějakým tím kilčem navíc za sebou a přežili jsme ve zdraví i vstup do nového roku 2012. Trošku jsme všichni asi bilancovali. Já dnes prohlédla i dárky typu: hamu a papu se značkou trvanlivé :-) Mezi nimi je i jedna lahvinka léčivého likéru pro každou českou hospodyňku a když se s Vámi všemi nemůžu podělit o její obsah, podělím se o její dokonalý návod:

"Živá voda"

Je-li podávána v malých dávkách, neškodí ani ve velkém množství.
Životabudící alkoholický pálený nápoj. Při mírném užívání podporuje: veselou až bujarou mysl, sebevědomí, celkové prokrkvení, pevné kramfleky. Mírně desinfikuje. "Pálí červa". Proti všem známým i neznámým nemocem, alergiím, vyrážkám, zlomeninám, odřeninám a podlitinám.

Složení: 100% švestková šťáva, láskyplná péče, přírodní sluneční paprsky, přírodní dobrá nálada.

Návod k použití: Nalejte do odlivky potřebné množství, kopněte to do sebe a nechte chvilku působit. Podle potřeby postup znovu a znovu a znovu opakujte.
Po spotřebování poslední kapky obsahu Vám doporučujeme urychleně opatřit novou.
Při zasažení očí je vyplachujte proudem vody a slz.
Při potřísnění pokožky - olizujte. Při potřísnění pokožky Vám milé osoby tuto osobu také olizujte. Při náhodném požití nevyvolávejte zvracení. (Byla by to škoda.) Při náhodném zvracení přerušte podávání - přebrali jste.

Nežádoucí účinky: Při nadměrném užití výrobek způsobuje ztrátu rovnováhy, důstojnosti, osobních věcí a orientace. Pozor - možný výskyt bílých myšek a pavouků.
Při kombinaci s motorovým vozidlem hrozí ztráta ŘP.
Podávejte chlazené + klobásy a uzené.
Od dokončených 18-ti let věku.