DVĚ MOUCHY JEDNOU RANOU

10. listopadu 2009 v 21:51 | Janinka |  O mně a mých přátelích
Mám skvělou kamarádku Moniku a ta mi dnes vyprávěla "úžasný" zážitek. (jak pro koho J ). Začnu obšírněji. Monika měla odletět se svou rodinou na dovolenou a dva dny před odletem ji rozbolel zub. Volala tedy svému zubaři a její zubař na dovolené právě byl. Navštívila tedy známou, která jí zub ošetřila a uzavřela provizorní plombičkou. Kdyby se zoubek rozhodl náhodou zlobit, bylo by jednodušší provizorium odstranit a pokračovat v léčbě. No a teď už nastal čas dát zoubek do pořádku. Monika se tedy objednala ke svému zubaři. Dnes ho navštívila i s potřebnou zprávou a rentgenovými snímky své dolní pravé stoličky. Lékař si přečetl zprávu, prohlédl snímky a udělal prohlídku Moničiny krásné ústní dutiny. Udělal přednášku o nutnosti zpevnění zoubku korunkou. Monika po mírném protivenství uznala, že lékař má nejspíš pravdu a souhlasila s kvalitní generálkou. Lékař píchnul do spodní čelisti malou včeličku a Monča sedí v čekárně a zírá, jak jí pomalu tuhne její kolovrátek.
Po deseti-dvaceti minutách usedá znovu na křeslo, otvírá ztuhlá ústa, zavírá oči a slyší zvuk vrtačky. "Aha, tak tady na té levé straně asi byl kaz a tak mi ho taky pan doktor opraví. Dvě mouchy jednou ranou! Hmm. Bolí….. A netrvá to nějak dlouho?" doktor chvíli odpočívá - mění nástavec svého nástroje (samozřejmě, že tím je myšlena vrtačka) a tak Monika rychle klade otázku: "… tam byl kaz pane doktore?"

Ten jí na to v klidu odpovídá: "No zoubek musíme obrousit pro tu korunku."

:-O "ale ten je na druhé straně pane doktore!!!"

"Ježiši to není možné!!!"

Ale jo. Je to tak. Doktor je z toho zdrcen. Poprvé v životě se spletl. Všechno je jednou poprvé. A tak Monika nakonec odchází z ordinace se dvěma obroušenými zuby a za týden bude mít ve své šlejfírně dvě nové krásné korunky. Na druhou stranu proč ne, vždyť sama myslela na DVĚ MOUCHY JEDNOU RANOU. J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 11. listopadu 2009 v 21:24 | Reagovat

to mě trochu připomíná ne moc starou kauzu, kdy opilý chirurg vytáhl pacientovi místo levé ledviny pravou, která byla zdravá. Akorát ten chudák na tom byl hůř, jelikož pak mu vytáhl i tu druhou, když se na to přišlo a novou zdravou už nedostal..... To nase**  :-?

2 janinka janinka | 11. listopadu 2009 v 21:33 | Reagovat

Jj, Monča měla vlastně velké štěstí.

3 Monika Monika | 23. listopadu 2009 v 17:52 | Reagovat

Vážení,
byla jsem z toho pěkně v šoku [:tired:]to mi věřte, přístě bych uvítala standardní postup.
Pro Vás ostatní z toho plyne poučení, žádejte po svém zubaři, ať Vám hlásí dopředu, co chce v ústech dělat dřív než mlčky zapne vrtačku a ucpe vám s ní pusu.  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama